´╗┐ Badminton Club Wolz, a.s.b.l.

Dag
Auerzäit
Wien?
Méindeg
17h00-22h00
Loisirs
Dënschdeg
17h00-22h00 Loisirs
Mëttwoch
17h00-22h00 Loisirs
Donneschdeg
17h00-22h00 Loisirs
Freideg
17h00-22h00
Loisirs

 

Infoe betreffend "Loisirspiller" :

Sportshal ass fir jiddereen zougänglech. Während den Schoulvakanzen ass Sportshal meeschtens zougespaart. Wann Dir eng Memberskaart bezuelt hutt, dann brauch Dir just am viraus engem Member vum Club Bescheed ze soen deen och een Schlëssel huet fir Iech kenne opzespären.

Responsablen vun den Loisir Spiller déi och e Schlëssel hunn:

Numm, Virnumm
Tél
Wunnsëtz
Lopes Paulo
621 215 385
Wolz

 

Ween traineiert wéini ?

Einfach op een Datum klicken fir sech kenne anzeschreiwen oder fir nozekucken wien sech schon ugemellt huet

Fri August 17, 2018 (0)
Sat August 18, 2018 (0)
Sun August 19, 2018 (0)

Mon August 20, 2018 (0)
Tue August 21, 2018 (0)
Wed August 22, 2018 (0)
Thu August 23, 2018 (0)
Fri August 24, 2018 (0)
Sat August 25, 2018 (0)
Sun August 26, 2018 (0)

Mon August 27, 2018 (0)
Tue August 28, 2018 (0)
Wed August 29, 2018 (0)
Thu August 30, 2018 (0)
Fri August 31, 2018 (0)
Sat September 1, 2018 (0)