Dag
Auerzäit
Wien?
Méindeg
17h00-22h00
Loisirs
Dënschdeg
17h00-22h00 Loisirs
Mëttwoch
18h45-19h45 Kannertraning
19h45-21h15 Traning fir Erwuesen
  21h15-22h30 Freispill
Donneschdeg
17h00-22h00 Loisirs
Freideg
20h00-22h30
Loisirs

 

Infoe betreffend "Loisirspiller" :

Sportshal ass fir jiddereen zougänglech. Während den Schoulvakanzen ass Sportshal meeschtens zougespaart. Wann Dir eng Memberskaart bezuelt hutt, dann brauch Dir just am viraus engem Member vum Club Bescheed ze soen deen och een Schlëssel huet fir Iech kenne opzespären.

Responsablen vun den Loisir Spiller déi och e Schlëssel hunn:

Numm, Virnumm
Tél
Wunnsëtz
Lopes Paulo
621 215 385
Wolz

 

Ween traineiert wéini ?

Einfach op een Datum klicken fir sech kenne anzeschreiwen oder fir nozekucken wien sech schon ugemellt huet

Fri January 19, 2018 (0)
Sat January 20, 2018 (0)
Sun January 21, 2018 (0)

Mon January 22, 2018 (0)
Tue January 23, 2018 (0)
Wed January 24, 2018 (0)
Thu January 25, 2018 (0)
Fri January 26, 2018 (0)
Sat January 27, 2018 (0)
Sun January 28, 2018 (0)

Mon January 29, 2018 (0)
Tue January 30, 2018 (0)
Wed January 31, 2018 (0)
Thu February 1, 2018 (0)
Fri February 2, 2018 (0)
Sat February 3, 2018 (0)