Dag
Auerzäit
Wien?
Méindeg
19h30-22h00
Loisirs
Dënschdeg
20h00-22h00 Loisirs
Mëttwoch
17h00-22h00 Loisirs
Donneschdeg
20h30-22h00 Loisirs
Freideg
20h00-22h00
Loisirs
Weekends
Wann den Dëschtennis keen Championat spillt

 

Infoe betreffend "Loisirspiller" :

Sportshal ass fir jiddereen zougänglech. Während den Schoulvakanzen ass Sportshal meeschtens zougespaart. Wann Dir eng Memberskaart bezuelt hutt, dann brauch Dir just am viraus engem Member vum Club Bescheed ze soen deen och een Schlëssel huet fir Iech kenne opzespären.

Responsablen vun den Loisir Spiller déi och e Schlëssel hunn:

Numm, Virnumm
Tél
Wunnsëtz
Lopes Paulo
621 215 385
Wolz

 

Ween traineiert wéini ?

Einfach op een Datum klicken fir sech kenne anzeschreiwen oder fir nozekucken wien sech schon ugemellt huet


Mon December 11, 2023 (0)
Tue December 12, 2023 (0)
Wed December 13, 2023 (0)
Thu December 14, 2023 (0)
Fri December 15, 2023 (0)
Sat December 16, 2023 (0)
Sun December 17, 2023 (0)

Mon December 18, 2023 (0)
Tue December 19, 2023 (0)
Wed December 20, 2023 (0)
Thu December 21, 2023 (0)
Fri December 22, 2023 (0)
Sat December 23, 2023 (0)
Sun December 24, 2023 (0)

Mon December 25, 2023 (0)
Tue December 26, 2023 (0)