Dag
Auerzäit
Wien?
Méindeg
17h00-22h00
Loisirs
Dënschdeg
17h00-22h00 Loisirs
Mëttwoch
17h00-22h00 Loisirs
Donneschdeg
17h00-22h00 Loisirs
Freideg
17h00-22h00
Loisirs

 

Infoe betreffend "Loisirspiller" :

Sportshal ass fir jiddereen zougänglech. Während den Schoulvakanzen ass Sportshal meeschtens zougespaart. Wann Dir eng Memberskaart bezuelt hutt, dann brauch Dir just am viraus engem Member vum Club Bescheed ze soen deen och een Schlëssel huet fir Iech kenne opzespären.

Responsablen vun den Loisir Spiller déi och e Schlëssel hunn:

Numm, Virnumm
Tél
Wunnsëtz
Lopes Paulo
621 215 385
Wolz

 

Ween traineiert wéini ?

Einfach op een Datum klicken fir sech kenne anzeschreiwen oder fir nozekucken wien sech schon ugemellt huet

Sun December 16, 2018 (0)

Mon December 17, 2018 (0)
Tue December 18, 2018 (0)
Wed December 19, 2018 (0)
Thu December 20, 2018 (0)
Fri December 21, 2018 (0)
Sat December 22, 2018 (0)
Sun December 23, 2018 (0)

Mon December 24, 2018 (0)
Tue December 25, 2018 (0)
Wed December 26, 2018 (0)
Thu December 27, 2018 (0)
Fri December 28, 2018 (0)
Sat December 29, 2018 (0)
Sun December 30, 2018 (0)

Mon December 31, 2018 (0)