Dag
Auerzäit
Wien?
Méindeg
17h00-22h00
Loisirs
Dënschdeg
17h00-22h00 Loisirs
Mëttwoch
17h00-22h00 Loisirs
Donneschdeg
17h00-22h00 Loisirs
Freideg
17h00-22h00
Loisirs

 

Infoe betreffend "Loisirspiller" :

Sportshal ass fir jiddereen zougänglech. Während den Schoulvakanzen ass Sportshal meeschtens zougespaart. Wann Dir eng Memberskaart bezuelt hutt, dann brauch Dir just am viraus engem Member vum Club Bescheed ze soen deen och een Schlëssel huet fir Iech kenne opzespären.

Responsablen vun den Loisir Spiller déi och e Schlëssel hunn:

Numm, Virnumm
Tél
Wunnsëtz
Lopes Paulo
621 215 385
Wolz

 

Ween traineiert wéini ?

Einfach op een Datum klicken fir sech kenne anzeschreiwen oder fir nozekucken wien sech schon ugemellt huet

Fri July 20, 2018 (0)
Sat July 21, 2018 (0)
Sun July 22, 2018 (0)

Mon July 23, 2018 (0)
Tue July 24, 2018 (0)
Wed July 25, 2018 (0)
Thu July 26, 2018 (0)
Fri July 27, 2018 (0)
Sat July 28, 2018 (0)
Sun July 29, 2018 (0)

Mon July 30, 2018 (0)
Tue July 31, 2018 (0)
Wed August 1, 2018 (0)
Thu August 2, 2018 (0)
Fri August 3, 2018 (0)
Sat August 4, 2018 (0)